Kontakt & FAQ


Katarzyna Stasiak
e-mail: kontakt@magamastudio.pl
tel. 692 574 217
www.magamastudio.pl


Gdzie jeszcze jestem?FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące zdjęć ślubnych:


  •  Na stronie widzę dużo zdjęć czarno-białych, czy będziemy mogli dostać więcej zdjęć w kolorze z fotorelacji z naszego ślubu? 

- Oczywiście. Nawet jeśli Para Młoda preferuję czerń i biel i tak zawsze dostają płyty DVD z nagranymi wszystkimi zdjęciami w kolorze oraz czerni i bieli. Poza tym wszystkie zrobione przeze mnie zdjęcia są kolorowe, potem podczas obróbki komputerowej, niektóre zmieniane są na czerń i biel. Zawsze omawiam z parami młodymi, jakich zdjęć oczekują. Pytam nie tylko o tonację kolorów, ale przede wszystkim o to jak oni to widzą, jakie kadry ich interesują, co jest dla nich najważniejsze.

  • Do której godziny fotograf będzie na weselu? 

- Ta kwestia jest omawiana indywidualnie z każdą z par. Niektórym Parom wystarcza tylko fotorelacja z 2 godzin zabawy gości na sali, a inni chcą bym została do rana lub do poprawin. Nie ma z tym żadnego problemu!

  • Jak uzgodnić termin ślubu?
- Proszę o wiadomość email: kontakt@magamastudio.pl lub telefonicznie pod numerem +(48) 692 574 217

  • Czy wszyscy goście będą mieli zrobione zdjęcie? 
- Najczęściej staram się o tym rozmawiać z klientem przed przystąpieniem do reportażu. Są dwa proste rozwiązania. Wykonanie zdjęć grupowych z udziałem wszystkich gości na przyjęciu weselnym (jest to wspaniała pamiątka na lata) oraz wykonanie kilku zdjęć grupowych. Nie limituje ilości wykonanych zdjęć, natomiast trudno zagwarantować w 100% zrobienie zdjęcia każdemu z osobna. Najczęściej jednak nie ma takich problemów.

  • Jak wygląda wykonywanie zdjęć z rodziną?
- Sugeruje klientom przeznaczenie ok. kwadransa do pół godziny na zdjęcia pamiątkowe z rodziną i znajomymi. Najlepszym czasem na takie zdjęcia jest początek przyjęcia, zwykle po pierwszym tańcu, gdy wszyscy nie są jeszcze zmęczeni.


  • Jak wygląda sideshow (pokaz zdjęć z podkładem muzycznym)?
- Sideshow to nic innego jak wykonanie i obróbka cyfrowa zdjęć w formie elektronicznej z nagraniem ich na na płytę DVD . Zdjęcia mają formę filmu tzn. przenikającego pokazu slajdów z podkładem muzycznym, wszystko z odpowiednią oprawą graficzną. Fotografie w pokazie slajdów są podzielone tematycznie na 4 kategorie: przygotowania, ceremonia, plener, wesele. Nasi klienci twierdzą, że po obejrzeniu zdjęć w takiej formie nie potrzebowali już filmu Video.
Posiadasz inne pytanie?
Pytaj śmiało, chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz